Арена

Виборців Зеленського треба заохотити захищати Україну – Ляхович

Виборці президента Володимира Зеленського в першу чергу мають бути мобілізованими для захисту України.

Таку думку висловив громадський діяч, засновник фестивалю “Олевська Республіка” та політв’язень часів президентства Леоніда Кучми Микола Ляхович.

“Як їх заохотити відповідати за свої вчинки, а не: з ризиком сидіти у “глибокому підпіллі”, мужньо відбиватися від поранених ТЦКашників, безстрашно кидатися в Тису, за будь-яку ціну рватися в “шлях”, і відважно штурмувати диппредставництва?!

Якщо їм вже не подобається обраний ними Верховний Головнокомандувач, то хай пишуть петиції на сайті приZEдента, щоб він виконав дану їм передвиборчу обіцянку, що йде на один термін, і вимагають, щоб подав у відставку по завершенню п’ятирічного президентського терміну 20.05.2024.

Але захищати і звільняти Україну все одно потрібно. І це мають робити перш за все ті мобілізаційного віку, хто у 2019-му обрав “попріколу” та/або “назло” цього Верховного Головнокомандувача, який привів непідготовлену Україну до московського широкомасштабного вторгнення. А не наші діти, які тоді ще були неповнолітні, мають виправляти за ними”, – написав Микола Ляхович у своєму блозі.

На світлині з архіву: українські прикордонники на західному кордоні країни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *