Арена

Зеленського черговий раз звинуватили в зраді

Випадковий президент Володимир Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для громадян Китаю, які в’їжджають в Україну з туристичною метою.

Відповідний указ № 295/2020 опублікований на сайті глави держави.

“Запровадити на період з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з туристичною метою, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів”, – зазначається в документі.

Указ підписано “з метою розвитку дружніх відносин між Україною та Китайською Народною Республікою, активізації двостороннього співробітництва у сфері туризму”.

Як повідомлялося, раніше Президент Володимир Зеленський встановив із 1 серпня безвізовий режим для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія у разі перебування в Україні не більше 90 днів за пів року.

Політолог Володимир Сонюк гостро зреаґував на введення безвізу для китайців: “Зеленський дозволив китайцям заїжджати та колонізувати Україну без віз. Я стверджую, що це ніяка не дурість, а свідома диверсія по знищенню нашої Батьківщини. І справа тут зовсім не в новій хвилі коронавірусу, вона, ця хвиля – справа десята. Цей зрадник, відмовляючись від контролю за перетином кордону, по суті справи запрошує китайців захоплювати українську землю, оселятися тут і гнати нас, українців геть. За його власними словами, те ж саме він збирається запропонувати індусам і арабам. Навіщо йому це? Все дуже просто. Він збирається використовувати китайців, індусів і арабів як таран проти нас, корінного населення – українців. Він, де-факто чужинець на нашій землі, збирається приборкувати нас за допомогою ворожих орд зі Сходу. Простенький принцип: розділяй і володарюй”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *