Арена

Чиновники при Зеленському не внесли до декларацій майна на суму в 362 мільйони гривень

У Національному аґентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) відзначили, що в поточному році аґентство виявило у чиновників майно, не внесене в декларації, на суму в 362 мільйони гривень. Скажімо, у міністра ветеранів Сергія Бессараба була виявлена незадекларована квартира вартістю понад 2 мільйони гривень.

Про це повідомив голова НАЗК Олександр Новіков в етері одного з українських телеканалів, пише “Кореспондент”. “Ми виявили факт недекларування ним квартири, в якій він фактично проживає. У зв’язку з тим, що вартість цієї квартири 2,6 мільйона гривень — це недекларування майна у великому розмірі”, – підкреслив Новіков.

Також, як повідомило видання, Олександр Новіков розповів про конфлікт інтересів у керівництва Державного бюро розслідувань, яке було встановлено НАЗК. Як виявилося, в. о. ДБР Соколов сам собі виписував премії.

“Ми направили запит щодо Олександра Соколова, який виконуючи обов’язки директора ДБР виписував сам собі премії, тобто діяв в умовах конфлікту інтересів”, – додав Новіков.

Зазначимо, що про подібну проблему з “забудькуватістю” українських чиновників в НАЗК скаржилися ще минулого року. Так, у жовтні 2019 року, аґентство направило до суду адміністративні протоколи щодо 3-х посадових осіб за несвоєчасне подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Також у серпні 2020 року представники Національного аґентства з попередження корупції викликали 12 чиновників. Держслужбовці повинні були надати пояснення щодо своїх “проблемних” декларацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *