Росіяни розлютили японців через поведінку на Курильських островах

Російські спортсмени з серфінгу тренувались на острові Кунашир, який відноситься до групи Курильських островів, і цим розлютили жителів Японії.

“Збори на островах, незаконно захоплених Росією. Це незаконне проникнення в Японію, тому російську збірну слід не пускати на Олімпіаду”, – повідомляє “ИноСМИ” з посиланням на Yahoo News Japan.

“Росія порушила пакт про нейтралітет і заслала до Сибіру японців, багато з яких померли. Таке не можна пробачити. Найгірший ворог, якому не можна довіряти, – Росія. Треба вже відмовитися від спроб мирного врегулювання територіальної проблеми і реагувати адекватно, враховуючи інтереси Японії”.

“Росія окупувала чотири острови, коли японська армія вже склала зброю. Це помста за програш в російсько-японській війні. Японські війська перемогли Балтійський флот – це вище приниження. Єдиний спосіб повернути острови – це війна”, – пишуть користувачі.

Питання приналежності південних Курильських островів є неврегульованим територіальним спором між Росією і Японією. Після закінчення Другої світової війни всі Курильські острови були включені до складу СРСР, але Японія вважає частину островів окупованою частиною країни.

Politarena.org — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі в умовинах пандемії та економічної кризи, нам потрібна ваша підтримка. Про готовість підтримати видання зголошуйтеся на пошту politarena()ukr.net

Підписуйтеся на наш Телеграм

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *