Прес-релізи

Комітет ВР підтримав законопроєкт щодо обмеження заробітних плат посадових осіб

Профільний комітет на засіданні 12 квітня підтримав законопроєкт депутатів групи “Довіра” №3034 щодо обмеження заробітних плат чиновників і инших посадових осіб.

Про це повідомляє офіційна сторінка депутатської групи “Довіра”.

“Це надзвичайно болюча для країни тема, адже чиновники та топ-менеджери державних підприємств не повинні отримувати захмарні заробітні плати у бідному суспільстві. І їхні заробітні плати повинні бути чітко прив’язані до розміру мінімальної заробітної плати в країні!”, – зазначають в депутатській групі.

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проголосував на своєму засіданні за внесення до порядку денного законопроєкту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств”.

Законопроєктом депутатів від групи “Довіра” визначається, що максимальний розмір місячної зарплати керівних працівників органів державної влади або утворених такими органами державної влади підприємств, установ та організацій, народних депутатів, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування не може перевищувати п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Законопроєктом №3034 пропонується внести зміни до законів про “Про оплату праці”, “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про статус народного депутата України”.

“За приклад автори законопроєкту взяли досвід європейських країн, зокрема Польщі, де заробітні плати чиновників, в тому числі і перших осіб держави, прив’язані до середньої та мінімальної заробітних плат”, – пояснюють на сторінці депутатської групи “Довіра”.

Авторами законопроекту виступили Олег Кулініч, Валерій Лунченко, Микола Бабенко, Павло Бакунець, Борис Приходько та инші депутати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *