Вірастюка оголосили переможцем виборів на Івано-Франківщині

Василь Вірастюк перемагає на Івано-Франківщині, оскільки ОВК округу №87 на Івано-Франківщині прийняла уточнений протокол про підсумки голосування на довиборах до Верховної Ради.

“Представник “Слуги народу” отримав 15 536 голосів виборців, що на 422 голоси більше, ніж у найближчого конкурента – Олександра Шевченка”, – заявили у партії “Слуга народу”.

За даними “Опори”, увечері 14 квітня ОВК провела засідання, на якому розглянула питання уточнення протоколу про підсумки голосування на семи дільницях, де з 2 квітня розпочалися судові процеси.

До протоколу про підсумки голосування з приміткою “Уточнений” включили п’ять дільниць 260025 (Манява), 260515 (Парище), 261030 (Микуличин), 260028 (Монастирчани), 261029 (Микуличин) за результатом повторного підрахунку голосів.

“Опора” зазначає, що на чотирьох із вищенаведених п’яти дільниць (260025 у Маняві, 261030 у Микуличині, 260028 у Монастирчанах, 261029 у Микуличині) було виявлено нестачу виборчих бюлетенів за кандидата Олександра Шевченка.

Тобто за вказаними дільницями до уточненого протоколу увійдуть саме ті цифри, які встановила ОВК та які були відображені у протоколі засідання комісії ОВК і не буде враховано кількість “зниклих” бюлетенів.

За таких умов, зазначає “Опора”, є підстави очікувати, що сторона кандидата Шевченка знову оскаржить такі рішення та дії ОВК. І це не дивно, з огляду на те, які скандали влаштовували “слуги” заради перемоги їхнього кандидата, що багато аналітиків згадували брудні вибори 2012 року.

На довиборах у Прикарпатті Микола Тищенко очолював делегацію “Слуг народу”. Спочатку парламентарій забув, де опинився і переплутав Прикарпаття із Закарпаттям. Вимагав журналістські посвідчення, бо хотів перевірити, чи справжні вони. Хоча за законом, народний обранець не має на це права. Тищенко не втомлювався нагадувати всім і кожному, що він депутат. Звинувачував опонента “слуг народу” Олександра Шевченка в сепаратизмі, вимагав стати перед ним на коліна та попросити вибачення. Шевченко на провокації не реагував, проте його таки вивели з дільниці.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *