Не зважаючи на будь-яку політику, німці не довіряють росіянам

У Російській Федерації запропонували німецькій стороні спільно вивчити причини “хвороби” російського, як назвали його місцеві ЗМІ, “блогера” Навального.

Як передає DW, у Німеччині зазначили, що ініціювати подальші обстеження можуть тільки родичі.

Федеральна лікарська палата (BÄK) “не є слідчим органом”, тому не може брати участь у розслідуваннях, це прерогатива держави, зазначено у відповіді BÄK на звернення президента Національної медичної палати РФ Леоніда Рошаля, яку цитує спеціалізоване видання Deutsches Ärzteblatt.

Крім того, згідно з німецьким законодавством, тільки родичі мають право ініціювати подальші обстеження, наголосили у BÄK.

Водночас палата підтримала німецьких лікарів, зазначивши, що “медичні дані у справі Навального доступні. Немає ніяких сумнівів в якості медичного обстеження, проведеного колегами-медиками в Німеччині”. BÄK “вкрай стурбована” станом здоров’я Навального і приєднується до вимоги уряду Німеччини до російської влади з’ясувати всі обставини, які призвели до цієї небезпечної для життя хвороби.

6 вересня президент російської організації Рошаль повідомив, що російські лікарі запропонували створити спільну з німецькими колегами експертну групу, щоб “встановити причину стану” Навального. Рошаль заявив, що основна причина стану Навального “досі не зрозуміла”, а доля російського опозиціонера “хвилює багатьох”. “Якщо виявиться, що, дійсно, Навальний був отруєний, ми вважаємо, що необхідно в Росії порушити кримінальну справу”, – сказав Рошаль.

Дружина Олексія Навального Юлія відповіла відмовою на пропозицію Рошаля. На думку дружини отруєного “Новачком” опозиціонера, в нинішній ситуації Рошаль виступає “не як лікар, а як голос держави” і хоче не допомогти хворому, а “вивідати інформацію і вислужитися”.

Очільниця німецького уряду пані Меркель відома своїм прихильним ставленням до президента Путіна. Проте система цієї країни змушена реагувати на відверті злочини, хоча, відомо, що притягнути винних до відповідальності навряд чи вдасться.

Як повідомляла онлайн-газета ПолітАрена, російського опозиціонера Навального, який перебуває на лікуванні у Німеччині, вивели з коми, а його стан здоров’я покращився.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *